Březen 2009

Signatury Billa

31. března 2009 v 20:28 | Brittany Storm |  Signaturs
by Paige


by Nadia

Georg live

31. března 2009 v 20:28 | Brittany Storm |  Fotky Georga

HAPPY B-DAY GEORG!!! :o* ^^ <33

Perfect Bill

31. března 2009 v 20:27 | Brittany Storm |  Fotky Billa

Další novinky o CD a turné

31. března 2009 v 20:24 | Brittany Storm |  N E W S
  • Bill prý dokončil nahrávání písniček 26. března.
  • Objevují se informace, že ještě píší, ale prý to není pravda.
  • Všichni ostatní kluci už mají taky nahráno.
  • Plánuje se světové turné - už se vyřizují termíny a tak dále.
  • Všichni, co nové album už slyšeli, tvrdí, že je o hodně rockovější než ty předtím, Billův hlas je trochu ostřejší, a je samozřejmě hodně založené na textech.
  • Už je známý název singlu.
Emily / CTH

Tom live (animace)

31. března 2009 v 20:23 | Brittany Storm |  Animace

by Gerda

Rozhovor s Mirre & Kenzou #2

30. března 2009 v 19:45 | Brittany Storm |  Rozhovory
Byly jste na koncertech TH v Evropě, ale také v Severní Americe. Můžete říct nějaké rozdíly, co se týče atmosféry, fanoušků a celkové nálady, co tam panovala?
Kenza: Určitě ano. Mé zážitky s Tokio Hotel v Kanadě byly mnohem lepší než ty v Evropě. Za prvé hráli v malém klubu, jenom před 500 fanoušky, to se nedá srovnávat s těmi 10 000 tady v hale. Fanoušci byli neuvěřitelně milí a dokonce nám dali v řadě přednost, když viděli naši švédskou vlajku a chápali, že jsme tam jeli dlouhou cestu ze Švédska. Všichni byli velmi klidní. V Kanadě jsme také byly v publiku na TV show Much Music. Tam jsme potkaly celou kapelu a dostaly autogramy.
Mirre: Nedá se říct, že to byl skutečný koncert TH, který bývají v Německu. Fanoušci tam jsou docela jiní a ne moc positivní. Navzájem do sebe narážejí - udělají všechno proto, aby byli vepředu. Musí se tady stát také déle než v USA - myslím, že tam bylo něco pozitivního, ale také něco negativního. Stát ve frontě není vždycky veselé a jste neklidní, ale na druhé straně poznáte hodně nových přátel a všichni jsou tak milí...to znamená před vstupem. Jak bylo řečeno, potom jsou všichni jak divoká zvířata, a musíte být aspoň malý čert, jinak nedostanete žádné dobré místo.
Kenza: Musím ale přiznat, že většina fanoušků v Holandsku bylo velmi milých. Nejméně do té doby, než byli puštěni do areálu koncertu, protože tam se všichni proměnili v monstra. Bohužel o fanoušcích ve Švýcarsku můžu říct jenom špatnosti...byli totálně neslušní, neustále o mě a Mirre mluvili německy různé sračky a v hale se pák s náma začali bezdůvodně hádat! Tahali mě za vlasy a strhli moji švédskou vlajku, křičeli hnusné věci a tak...ale v konečném efektu tohle všechno mělo cenu, protože kluci předvedli úžasný koncert!

Co byl doteď váš nejlepší zážitek jako TH fanynky? Nějaké zvláštní momenty nebo příhody?
Kenza: Musím říct, že cesta do Kanady s Mirre. Všechno bylo tak skvělé a opravdu se mi splnil sen. Obzvlášť během show Much Music. Když bych měla ve svém životě ještě JEDNU šanci před tím, než zemřu, byla by to tahle cesta.
Mirre: Můj nejlepší zážitek byla určitě Aftershow party Comet 2008 v Oberhausenu. To bylo všechno prostě tak neuvěřitelné - nejdříve kluci vyhráli všechno, co jen šlo a byli tak šťastní a na párty to také patřičně oslavili. Bohužel tam nebyli Georg a Gustav. Bill byl v dobré náladě, to šlo už vidět z dálky. Stalo se hodně nezapomenutelných věci, jako například když Bill a Tom opustili párty a Bill mě dlouho pozoroval, zatímco zpíval celý refrén Rihanniny "Umbrelly". Byl docela opilý, ale přesto to byl skvělý pocit, mít na mě celou dobu jeho oči...

Kenzo, ty máš extrémně úspěšný blog a samozřejmě bloguješ také o Tokio Hotel. Změnilo se něco od té doby, co bloguješ o kapele? Myslím, že ti to ve Švédsku pomohlo ke zviditelnění?
Kenza: No ano, když se vemu jako fanoušek, potom se toho hodně změnilo. Díky faktu, že bloguju o TH, spolupracuju teď se švédským Universal Music. Velmi mě těší, že dělám reklamu pro TH. Teď vím, že TH konečně pohnou svými zadky do Švédska, mám díky Universal Music a MTV jako fanoušek obrovskou šanci. Už se nemůžu dočkat! Nejsem si jistá, jestli jsem kapele s jejich úspěchem ve Švédsku pomohla. Samozřejmě jsem jim pomohla, získat popularitu, ale to by se jim podařilo také bez moji pomoci....ale možná trochu pomaleji? Nevím.

Máš také TH-tetování. Řekni nám o tom něco.
Kenza: Mám na mé šíji vytetované "Hilf mir fliegen". Jak víte, je to skvělá píseň s opravdu silným textem, ale důvod, proč jsem zvolila "Hilf mir fliegen" a ne například "Monsoon" je takový, že věta "Hilf mir fliegen" má nádherný význam. Když bych někdy přestala TH poslouchat, pořád bych měla na šíji tyto tři nádherná slova. Už jako dítě jsem měla denně velké rodinné problémy a někdy se potřebujete přidržet někoho, kdo pomůže létat...

Jsi mezi fanoušky dost známá. Má to na tvůj normální život velký vliv? Poznají tě cizí lidé na ulici a mluví potom s tebou o TH? Nebo se změnil tvůj život nějak jinak?
Kenza: Lidi mě poznají, to je jedno, kde jdu. Mnozí jen šeptají, ale mnozí přijdou ke mě a říkají, jak moc mají rádi můj blog, mnozí chtějí se mnou fotku a mnozí chtějí dokonce můj podpis! A to všechno se stává milionkrát za den...vůbec si nemůžu vzpomenout, kdo by o TH mluvil špatně! My, fanoušci TH máme něco společného, sdílíme tu stejnou vášeň!
TH změnili můj život určitě v nejlepší možnost. Jejich hudba a texty mi pomáhají být silnější a díky nim jsem poznala Mirre - kamarádku pro život - a samozřejmě jejich koncerty byly ty nejšťastnější momenty!

Blog Kenzy: http://kenzas.se/
Blog Mirre: http://miirre.se/


Interview pro NRJ (31.1.07)

30. března 2009 v 17:26 | Brittany Storm |  Rozhovory

Tome a Bille, kdo z vás je lakomější?
Tom: To jsem já, já jsem lakomější. (smějí se)

Kdo z vás má delší vlasy?
Tom: Já.
Bill: Jo, Tom.

Kdo je větší oběť módy?
Tom: Já.
Bill: Já ne. (smějí se)

Kdo z vás je víc otravný?
Bill: Tom!
Tom - zároveň: Bill! (smějí se)

Je ošklivější?
Bill: Tom!
Tom: Bill! (smějí se)

Víc autoritativní?
Bill & Tom: Uhm.. (smějí se)
Bill: Těžko říct.
Tom: Řekl bych, že já.
Georg: Já bych řekl, že Bill.

Víc atlet?
Bill: Já ne.
Tom: Nikdo z nás.

Kdo z vás je svůdnější?
Tom: Z nás všech nebo..?
Bill: Jo.
Tom: Z nás všech jsem to já. A jen z nás dvou taky já.
Nejsilnější?
Bill: Já! Samozřejmě.

Kdo je nejchytřejší?
Bill: Myslím, že my všichni celkem dobře.

Kdo z vás dvou vypadá lépě nahý?
Bill: Já, já!

Kdo je nejlepší v posteli?
Tom: Nepotřebujete se ptát tuhle otázku - i když to vlastně nemůžeme soudit.
Bill: Ano.
Tom: Měli byste se zeptat těch žen. I když, ostatní zas neměli tolik holek.

Tom je zdá trochu jako děvkař.
Tom: Samozřejmě.

Myslel jsem, že to je spíše Gustav.
Bill: Děvkař?
Tom: Gustav?
Georg: Gustav?

Jo, ten z vás, kdo měl nejvíc holek.
Gustav: Ne, víte, já ne. (smějí se)
Předpokládám, že tvá přítelkyně se právě dívá.

Kde jsou nejhnusnější holky? Belgie, Francie, Švýcarsko a Lucembursko právě poslouchají, takže tyhle radši nezmiňujte..
Tom: Nejhnusnější holky jsou vždycky v Georgově posteli.

Máte rádi francouzské dívky? Nebo jste je ještě nezaregistrovali?
Bill: Samozřejmě že zaregistrovali. Okamžitě jsme si všimli, že v téhle zemi je spousta krásných dívek. Kluci tady musí být šťastní.

Říkáte tohle v každé zemi?
Bill: Myslím, že v každé zemi je to jiné. Ale zvlášť si všímám holek tady - holky jsou tu moc pěkné a taky to, jak se oblékají a tak.. velmi hezké.
Tom: Ale v každé zemi jsou samozřejmě hezké holky.


Comet 2008 #24

30. března 2009 v 9:16 | Brittany Storm |  Veřejné akce a Ocenění
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cannes (26.1.2008) - před hotelem

29. března 2009 v 19:15 | Brittany Storm |  Backstage


Rozhovor s Mirre & Kenzou #1

29. března 2009 v 19:14 | Brittany Storm |  Rozhovory
Made in Sweden!

Jména: Kenza & Mirre
Země: Švédsko
Známé přes: švédská media

Jak a kdy jste se o Tokio Hotel dozvěděly?
Kenza: Bylo to v létě 2007. Moje nejlepší kamarádka Nadia chtěla, abych si s ní poslechla jakousi písničku, která se ji tak líbí (Don't Jump), takže jsem to udělala a ukamžitě si to zamilovala!
Mirre: Poprvé, když jsem o Tokio Hotel uslyšela, bylo v srpnu 2007. Moje malá sestra jeden den přišla s albem Scream, které si koupila, protože se jí kluci líbili! Ale není tak velká fanynka jako já.

Jak byste všeobecně popsaly švédský svět fanoušků TH?
Kenza: No, upřímně? Je tady hodně žárlivosti a nenávisti mezi mladými fanoušky tady u nás. Ale atmosféra mezi staršími a dospělými je nádherná.
Mirre: Je to všecno trochu hysterické. Nevím, jaké to bude u koncertu, ale my Švédové jsme trochu klidnější, když jde o koncert, ne všichni, ale všeobecně. Když se na fórech objeví nějaké drby o novém turné nebo o Tomově novém autě nebo dokonce nějaké nové fotky, všichni úplně vyvádí a mluví a dlouho o tom mluví! Myslím, že velká část lidí je tady ve věku 13-17.

Když byste mohly s kluky strávit ve Švédsku jeden den, co byste jim ukázaly?
Mirre: Určitě bych jim ukázala mé rodné město, tady na jihu Švédska v létě, když se dá jít na pláž. Místo, kde žiju, je docelá známé a jezdí tady turisté z celého světa. Každý, kdo jsem zajede říká, že je to tady takové, jako když se udělá dovolená na Kanárech. Je tady opravdu pěkně! A samozřejmě bych jim ukázala také naše sladkosti, máme tady tolik hraček a může se jich tady hodně sbírat dohromady a pak vyměňovat.

Měly jste šanci být na Červeném koberci a Aftershow party EMAs v Liverpoolu. Povyprávějte nám o tom trochu.
Kenza: MTV mi nabídla, abych s nimi spolupracovala na EMAs, což jsem samozřejmě přijala. Byla jsem jako blogový reportér a bylo to velkolepé! Být na Červeném koberci byl neuvěřitelný zážitek! Potkala jsem tam Billa a Toma a ukázala jim mé tetování - líbilo se jim! Aftershow party rovněž nebyla špatná. Hodně jsem se bavila s mými přáteli a potkala jsem také Toma, Billa a Georga. Dvojčata jsem také potkala další den na letišti. Stála jsem rovnou vedle nich a ochrany, když Bill musel svléknout všechny svoje šperky. Byla jsem tak nervózní. Potkat Tokio Hotel náhodně na letišti bylo něco, o čem jsem každý den snila; a najednou se to skutečně stalo? Jsem velmi vděčná za možnost, kterou jsem v Liverpoolu měla a byl to nezapomenutelný zážitek.
Mirre: Celý výlet byl šílený; Být jenom na Afterparty byla obrovská zábava. Když Tokio Hotel vyhráli cenu, byla to jako magie. Skákali jsme po našich židlích. Každý se na nás dívala, byly jsme jak šílené! Po konci předávání cen jsme strávily ještě pár hodin na Aftershow party. Párty byla skvělá, hodně jsme tančily a měly dobrý čas. Tokio Hotel byli ve speciální VIP sekci pro celebrity, přesto se tam pár fanoušků dostalo, aby udělalo fotky. Já jsem to ale nedělala, nechala jsem jim volnost. Když kluci párty opustili, Tom a Bill šli rovnou pryč za mnou a já jsem se dotkla Billova trička. Když bych chtěla, mohla bych ho aji chytit za nohu, ale to by bylo už dost nezdvořilé.
Nakonec jsem se mohla ještě vyfotit s Jaredem Leto, poté co s námi flirtoval. Abych upřímně řekla, byl už trochu nebezpečný, protože byl opilý.


Alex Hoffman - Bill's double

29. března 2009 v 11:23 | Brittany Storm |  Ostatní fotky

Lady Gaga je fanynkou TH a je na to pyšná

29. března 2009 v 11:20 | Brittany Storm |  Články
Zpěvačka Lady Gaga dělala interview s časopisem New Stars a uvedla zde její oblíbené kapely.
Miluje Tokio Hotel, jejich hudbu, jejich make-up, jejich účes a tajemnou stránku kapely...
Pokud je to vzácné, že umělci uvádí Tokio Hotel, zpěvačka odpověděla, že je to pravda, je chladnější říct, nelíbí se nám.... "Nestydím se říct, že Jonas Brothers a Tokio Hotel jsou kapely, které vyvolávají revoluci v hudebním průmyslu, způsobují hysterii mezi fanoušky, je to úžasné vidět tyto reakce...ne?

Uvidíme Tokio Hotel po Cinema Bizarre v jedné z jejich show?

(c) tokio-hotel-de.blog.cz


30.11.2008 Hamburg - Fan Party #46

28. března 2009 v 22:38 | Brittany Storm |  Veřejné akce a Ocenění
by marghi89


cute Bill ^^

28. března 2009 v 22:37 | Brittany Storm |  Animace
bill

Zvolili si svoje sny!

28. března 2009 v 22:37 | Brittany Storm |  Články

Mnoho lidí má Tokio Hotel rádo, ale stejně tolik jich kapelu nesnáší.
Tokio Hotel. Když lidi slyší tohle jméno, tak většina lidí okamžitě stránku s nimi přejede. Vlastně, ani nevím jaké reakce se budou očekávat od tohoto článku.
Čtyři kluci, kteří si napsali příběh. Ukázali, že možné je prolomit hranice Německa i po Neně a Modern Talking a jejich písně mě donutili zažít něco, co jsem dlouho nezažila. Stojí si za něčím, pro co bojují. A jejich fanoušci za nimi stojí taky. My teenageři máme vlastní problémy a když teenager adresuje svoje problémy přes muziku, která se nás opravdu může dotknout, opravdu nám něco poskytnout, něco speciálního. Oni chtějí najít svoje místo ve světě stejně jako my ostatní. Vkládají věci do svých písní, což dospělý nemůžou.
Jestli někdo má rád Tokio Hotel, tak je ignorován. Já osobně nechápu proč. Já nechodím k lidem a neříkám jim, aby vypadli jenom pro to, že poslouchají disco. Možná je vysvětlení v té obrovské hysterii, která je doprovází všude, kde se jenom hnou. Ale to nedává smysl. Pamatujte na Beatles! Dívky po nich šílely. Myslím, že se stalo něco opravdu špatného kolem muziky. Elektronická muzika se stala tak divokou, že ani nevíme, jak máme reagovat na opravdovou muziku s instrumenty, když ji slyšíme.
A mým oblíbeným je tento typický dialog:
- Hey, proč máš ráda Tokio Hotel?
- Hey, proč ne ty?
Většinou konverzace tím pádem končí tady, ani nedostanete odpověď. Nezajímám se o to, jestli je někdo má rád, kvůli tomu nezavrhnu ale přátelství - ale tohle bohužel není pořád pravda. Lidi jsou kolem nich velmi podezřelý, hlavně kvůli zpěvákovi "který má černé vlasy, vypadá jak holka, lakuje si nehty, což ho dělá gayem, samozřejmě". Mohla bych ale vyjmenovat několik dalších celebrit, kteří si lakují nehty nebo mají velmi zženštilé chování na chlapy, ale kvalita jejich zpěvu není nikdy otázkou. Myslím, že pravda kolem nenávisti se skrývá v žárlivosti. Je tu sotva pár teenagerů, kteří zvládnou vyvolat masovou hysterii po celé Evropě. Oni věděli, co je tajemstvím jejich úspěchu: upřímnost. V necelých 20 mají turné po Americe a žijí život, který si zvolili, život dospěláků a to je záviděníhodný respekt. Studovat na závěrečné zkoušky do školy v autobuse, mít kolem sebe ochranku po 24/7 (na koncertě jsou vlastně pod ochranou místní ochranky, protože šílené dívky jim skoro klepají na dveře). Zvolili si vlastní výběr: zvolili si své sny. A nikdy si nestěžují. Nenechali si vlézt úspěch do hlavy. Čtyři mladí lidi, kteří následují svoje sny a kohokoliv se dotknou se svojí muzikou, tomu dávají sílu i do vlastních snů.
Taky mě dali sílu. Nikdo by neměl vzdávat své sny. A já hrdě hlásím: Miluju Tokio Hotel!

Tyra Szamosközi, Kodály School, Pécs

source (c) dunantulinaplo

Black č.12 (Šp)

28. března 2009 v 22:36 | Brittany Storm |  MAGAZINES


Poster


Zapomeňte na Kaulitz dvojčata...tady jsou Puppenjungs!

28. března 2009 v 14:51 | Brittany Storm |  Rozhovory


Hardcore Tokio-filové, předtím než si začnete klepat na čelo, tak mějte na paměti, že tu jsou i tací fanoušci, kteří ještě neslyšeli o Puppenjungs (německy "panenky kluků") - pár panenek dvojčat, které jsou vytvořeny jako Tokio Hotel Tom a Bill Kaulitzovi.
Tyto panenky byly vytvořeny 26letou rakouskou Tokio Hotel fanynkou "Ziggy", jsou 24 palců vysoké a jsou naprostou verzí německých nejslavnějších rockových dvojčat. O rok a půl a skoro přes 1000 dolarů - tyto panenky nejsou levné, co Courtney Love? - Bill a Tom Puppenjungs se zrodili přesně na Billovi a Tomovi 18.narozeniny.
Od roky 2007 tyto Puppenjungs cestovaly společně se Ziggy a jejím Monsun magazínem Tokio Hotel spoluautorkou, Onervou, na Tokio Hotel koncerty a po stranách Evropy - Cože? Nikdy jste neviděli Eiffelovu věž? Puppenjung Tom ano!
Tokio Hotel fanoušci, zajisté víte, že udělám cokoli, co není proti profesionálnímu jednání nebo dobrým mravům, abych vás dostala tak blízko k Tokio Hotel, jak to jde, ale poněvadž vás nemůžu dostat nijak blízko, tak se podívejte na interview, které se vytvořilo s autorkou Puppenjungs! Rrr...je to Ziggy, ale začtěte se, protože proces výroby Puppenjungs nebo jejich životy jsou docela zajímavé. Plus podívejte se na nové číslo Monsunu pro více Tokio informací a více Puppenjungs! A podívejte se na fotky Billa a Toma Puppenjungs!

Vyrobila jsi Bill a Tom Puppenjungs. Proč nejsou i panenky Georga a Gustava?
Ziggy: Přemýšlela jsem i o panence Georg a Gustava, ale abych byla upřímná, tak je větší zábava na Billově a Tomově panence, protože kluci jsou "originální" na panenky. Myslím si, že by moc dobře jako panenky nevypadali. A vlastně, Bill a Tom mají všechnu moji pozornost. Jsou jako opravdový - vždy v záři reflektorů!

Prodala bys někdy Puppenjungs?
Ziggy: Stále dostávám nabídky. Ale pokáždé dávám poznámku "NEPRODÁVÁM JE", kdykoliv zveřejním nové fotky, ale lidi to asi nečtou, jak předpokládám. Nejdivnější nabídka mi přišla od dívky na MySpace, která mi napsala něco jako "Okay, chci je koupit, mám peníze, jen mi dej vědět za kolik. Tom by teď vyhovoval a později bych si mohla dovolit Billa." A když jsem ji napsala, že ne, že se omlouvám, tak jenom "Okay, takže kde bydlíš?" jako kdyby mi je chtěla sebrat!

Perou se někdy Puppenjungs?
Ziffy: Samozřejmě, že se perou! Kteří sourozenci ne? Bill stále krade něco Tomovi, takže jsem mu musela pořídit několik párů bot. Vlastně, Bill pózuje raději než Tom, což má co dočinění s faktem, že Tom není tak napnutý jako Bill - jsou tu takové gumy, které procházejí jejich těly, tím pádem můžou pózovat. Takže Tom je i ten línější. Rád sedí dole oproti Billovi a někdy když nedávám pozor, tak spadne a sedí na špinavé zemi a musím je vyprat!

Kde Puppenjungs Bill a Tom spí?
Ziggy: Spí právě teď vlastně! Musela jsem je vyčistit a opravit jim obličeje, protože po rtom roce jsou na stranách docela špinavý, takže teď spí dokud se jim hlavy neopraví, potom se vrátí do akce. Dokonce na obličejích prošli menšími změnami. A myslím, že teď vypadají i líp!

Viděli někdy Bill a Tom tvoje Puppenjungs?
Ziggy: Během posledního turné moje kamarádka měla fotku Puppenjungs a dala ji podepsat Billovi a Tomovi a řekla mi, že Bill řekl, že naprosto miluje svoji panenku, ale bohužel, kluci ještě neviděli "jejich" panenky doopravdy. No, možná že na dalším turné.

source (c) MTV Buzzworthy

Billův dvojník Mike: "Lidi se mi smějí"

28. března 2009 v 14:50 | Brittany Storm |  Články


Interview kaulitz.org s dvojníkem Billa v St.Petersburgu, Rusko.

Kdy a jak ses proměnil v Billa? Jak sis uvědomil, že vypadáš jako on?
Myslím, že to stále nechápu. Ve škole jednou ke mě přišla jedna holka (1.září) a řekla, že opravdu vypadám jako Bill. Předtím jsem neměl TH rád a nezajímal jsem se o ně. Po tomhle se ale objevil nějaký ten zájem. Měl jsem ty stejný vlasy a všechno. Poprvé se se mnou lidi fotili a ptali se po autogramech - 3.června, před 2 roky.


Je pro tebe těžké mít podobnou skříň, jak má Bill?
Velmi, v Rusku je opravdu těžké najít věci, jaké nosí Bill.Co si tví rodiče a příbuzní myslí o tvém vzhledu?
Moji rodiče to vůbec nemají rádi a jsou vlastně proti tomu. Ale stejně si dělám, co chci.

Co si lidi ve tvé práci nebo univerzitě myslí o tvém vzhledu?
Na mé škole se na mě vždycky dívají a smějí se mi. Každý pořád kouká a mluví o mně.


Máš nějakou další významnost?
Ne, ale rád bych.

Byl jsi někdy na koncertě Tokio Hotel?
Jednou: 2.června 2007

Stává se, že fanoušci za tebou přijdou na ulici?
Vždycky ke mně přijdou a chtějí se vyfotit nebo autogram. A nejenom fanoušci.

Zamilovává se do tebe hodně dívek?
Velmi...a nejenom dívky.


Umíš zpívat?
Umím, ale současně trénuji, abych byl lepší.

Máš nějaké zájmy?
Tohle je můj zájem - můj styl. A taky rád natáčím a fotím.

Máš sen?
Samozřejmě, být nezávislá osoba a vystupovat s kapelou v zemi.

Jakou muziku, kromě Tokio Hotel, posloucháš?
Король и Шут, Агата Кристи, HIM, Origamu, Люмен, Cinema Bizarre jsou moje oblíbené kapely. Ale jsem hudební člověk, takže mám rád taky rap a electro.

Chtěl bys být hvězda?
Ano.


Znáš nějaké další dvojníky Billa a Toma?
Yeah, jsem s pár kamarád.

Máš zvířata?
Kočku, jmenuje se Tema.

Co máš raději: Párty nebo Samotu?
Na tohle opravdu nejde opovědět, oboje.

Popiš svoji osobnost?
Jsem velmi milý, férový, pesimistický...trochu hysterický...malinko naivní a beru si všechno k srdci. Často ve styku s lidmi, miluji lidi a přeji jim to nejlepší.

Jak dlouho jsi Tokio Hotel fanoušek?
Po tři roky.

Je Bill tvůj ideál nebo tu je na něm něco, co nemáš rád?
Co se stylu týče, tak všechno: máme podobný vkus. Nicméně někdy nemám rád jeho vtipy, které jsou trochu brutální k ostatním členům kapely a jak říká, že ON je ten nejlepší v kapele.

Máš ve svém pokoji hodně plakátů?
1 kalendář.

Jak si dostal přezdívku Mike Muller?
Sám jsem na něj přišel. Mike mám od Mickey Mouse nějak a to poslední jméno se mi prostě líbí.

Jaký typ dívek máš rád?
Naprostý opak mě. Mám rád šťastné dívky s dobrým smyslem pro humor. Kolem mé výšky, nepříliš výstřední. Mám rád silné dívky a samozřejmě takovou, která by se o mě starala a nežárlila na fanynky.

Tvoje oblíbená barva?
Černá, růžová a bílá

Máš blízké přátele, kterým opravdu věříš?
Ano, tři lidi.

Je Bill tvůj oblíbený člen Tokio Hotel?
Ano.

Co si myslíš o ostatních členech?
Opravdu mám rád Toma a Georga a Gustav je taky dobrý.

Oblíbená část roku?
Podzim

Oblíbený čas?
Čas spánku.

Oblíbená píseň od TH?
Ich bin da

source (c) ru_bill_kaulitz

New York (19.02.2008)

28. března 2009 v 14:49 | Brittany Storm |  2008